• שרות
  • יעילות
  • מצויינות
חייגו אלינו עכשיו: 03-6320000

שוק מנופי הסל:

מנופים אלו הם מסוג הציוד שניתן לשכור או לקנות אותם. שוק המכירות של מנופי סל גם הוא מתחלק למספר קטגוריות :

חדשים או יד שניה

מנוף על משאית או טנדר

טלסקופי או מפרקי

ועוד

מנופי סל מותאמים לעבודה של אנשים בגובה, לכן יכולים לשמש לסוגי עבודה שונים בה נדרש להעלות אנשי מקצוע כדוגמת אנשי חשמל, תאורה, מיזוג, גיזום, שיפוצים ועוד.

מנוף סל הינו מנוף אשר הותאם לעבודת גובה עם אדם!!

להבדיל ממנופים אחרים במנוף הסל הושם דגש רב, קודם כל, על נושא הבטיחות. המערכת נבחנת לפי פרמטרים בינלאומיים בהם היא נבחנת ונבדקת עד אשר היא מאושרת.

בנוסף במנוף סל השליטה הינה של האדם הנמצא בסל, דבר אשר מונע טעויות מפעיל כמו אי אמידת מרחק ממכשול, פגיעה בכבלי חשמל ועוד כמוכן הביטחון אשר מרגיש המפעיל השולט בתנועותיו גבוה מאחד אשר מזיזים אותו מרחוק.

במנוף סל יש הזדמנות לעבודה בזריזות תנועה בכל מצב זרוע של המנוף. ניתן לעשות צידוד והגבהה תוך עבודת רגליים, כך שהידיים נשארות פנויות לעבודה. ישנם חבורים הידראוליים על הסל לכלי עבודה. דבר נוסף הוא שאין צורך בהקמת פיגומים. מנופי סל מותאמים לעבודה של בני אדם עליהם, להבדיל ממנוף נישא שמרים מטען כבד יותר.

נמסרה היחידה ה7,000 של מנוף הסל –GSR

2015/12/05

יצרן מנופי הסל האיטלקי GSR סיפק 7000 מנופים, היחידה ה7,000 הינה  E240PX

 

עובדים

מנוף הסל מדגם E240PX הושק בסוף 2011 היחידה הראשונה הושקה עם מספר סידורי 6000 – וסופקה ללקוח איטלקי מקומי. אלף יחידות מאוחר יותר – מספר סידורי 7000 – נמכרו על ידי המפיץ הגרמני Rothlehner, ונמסרו לגישה חברה להשכרת Dolleck Arbeitsbühnen של Varel, ליד Wilhelmshaven, צפון גרמניה.

ילמנוף הסל הזה יש 2 מפרקים ובום טלסקופי  המגיע לגובה של 23.3 מטרים עבודה, עם עד 12 מטרים למרחק. המנוף מאופיין בבנייה הפשוטה וחזקה, מה שהופך את יחידה אידיאלית לשוק ההשכרה העצמית.

חברת                                 חברה איטלקית, ותיקה מאוד, מתמחה בייצור במות ומנופים על כל סוגי הרכבים, משווקים בכל העולם עם ניסיון של למעלה מ-100 שנים.

החברה מתמחה בייצור מנופי סל בלבד, דבר אשר בזכותו הגיעה לרמות ייצור וטיב מוצר בין הגבוהים בעולם. המוצרים שלה משווקים בכל העולם וההתמחות שלה הינה במנופי HEAVY DUTY לחברות ולרשויות.

החברה עומדת בכל התקנים האפשריים לייצור ובטיחות ומהנדסיה יושבים באופן קבוע בוועדות אשר קובעות את התקנים האירופאים בנושאי מנופי הסל.

חברת GSR מספקת מנופים ברמה אחת מעל כולם. ומהווה את אחת החברות הטובות בעולם בתחום מנופי הסל. המוצרים שלה מוכרים כאמינים ביותר, מקצועיים ובעלי מוניטין רב בעולם כולו.