• שרות
  • יעילות
  • מצויינות
חייגו אלינו עכשיו: 03-6320000

חברת GSR הינה חברה איטלקית, ותיקה מאוד, מתמחה בייצור במות הרמה ומנופי סל על כל סוגי הרכבים, משווקים בכל העולם עם ניסיון של עשרות שנים בתחום ובין הוותיקות בענף.

 

החברה מתמחה בייצור מנוף סל בלבד, דבר אשר בזכותו הגיעה לרמות ייצור וטיב מוצר בין הגבוהים בעולם. המוצרים שלה משווקים בכל העולם וההתמחות שלה הינה במגוון מנופים החל במנופי סל טלסקופים,

מפרקיים, מותאמים לוואנים וכלה

במנופי HEAVY DUTY לחברות ולרשויות.GSR

החברה עומדת בכל התקנים האפשריים לייצור

ובטיחות ומהנדסיה יושבים באופן קבוע בוועדות

אשר קובעות את התקנים האירופאים בנושאי

מנופי הסל.

 

ניסיונה הרב של חברת GSR בכל הקשור

במנופי סל מגיע בעיקר מעבודה משותפת עם

חברות השכרה של מנופים, עבודה המתאפיינת

בעיקר בשעות עבודה רבות של המנוף, משתמשים לא מנוסים והרבה שגיאות תפעול.

על אף כל זאת עדין, הכלים מתפקדים ברמה הגבוהה ביותר, ללא כל תקלות ושמרות על המשתמש בהם מלבצע תנועות וזוויות אשר יכולות לסכן אותה או את הסביבה.

בתמונה התחתונה ניתן לטעום ולהבין מהו מגוון מנופי הסל אשר חברת GSR יודעת לייצר ולהבין קצת איך מתבטא ניסיונה הרחב בייצור בפועל.

GSR 123

 

יתרונה הגדול של החברה מתבטא בעיקר בייצור כלים פשוטים , תפעול הידראולי מלא בדר"כ, ואמינים מספיק לעבודה ארוכת טווח. כמו כן, מרבית הכלים מסופקים עם משקל נשיאה מוגדל של כ-250 ק"ג ועבודה ללא פתיחה של רגליים מרוחב המשאית.

לאחרונה, הוציאה חברת GSR  דגם מתקדם להתקנה על משאית קלה בגובה של 23 מטר. הדגם נקרא T230E והוא יכול להיות מותקן על משאית קלה במשקל 3.5 טון (באירופה) וכל משאית קלה במשקל 5 טון ומעלה בארץ.

ב GSR ,תמיד אומרים, שמי שניסה לעולם לא יחליף.